KONST / Litografier / Färglitografi 12665481
nr 1266 5481
Olle Bonniér
(1925-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 11/180, bladets mått: 56x75 cm
Kondition: saknar glas
Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 juli 2019
kl 20:27:06
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Olle Bonniér
Läs mer om Olle Bonniér